Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020

3D Animasyon Yapım Şirketi


2006 yılında kurulan Kibrit Creative Solutions ağır sanayi sektörü devlerinin Arge departmanlarına destek veren 3D Animasyon Stüdyosu.dur. Kurulduğu ilk günlerde Canovate Group’un geliştirmiş olduğu “Mobile Veri Merkezinin” simülasyonlarını ve 3 boyutlu animasyon/görsellerini üretmiştir. 2009 yılında CVS Steel Making’in arge departmanı ile ortak yürütülmüş Cezair Demir Çelik Fabrikasının tüm işlemlerin anlatan 3 Boyutlu kısa film üretti.

2015 yılında mavi ve beyaz yaka personelin oryantasyon, kişisel gelişim ve Türk Standartlarındaki dökümanlara bağlı kalarak uzmanlık eğitimlerini içeren 120 saatlik İş Kazalar, İş Makineleri Kullanım içeren eğitim videoları 3D Animasyon tekniği ile üretti. Yine bu eğitimleri bir portalda bir araya getirerek İnsan Kaynaklarının hızlı bir şekilde aday bireyleri eleme ve var olan kadroyu eğitme olanağı sundu.

Daha fazla bilgi için Ana Sayfa'mızı inceleyebilirsiniz3D Katı Modelleme

1

3D Katı Modelleme
Video Wall Conntent Creators

2

3D Animasyon Yapımı
3 Boyutlu Karakter Modelleme Yapan Sanatcılar

3

3D Karakter Modelleme
3D Animasyon Stüdyosu

4

GPU (Ekran Kartı) Tabanlı Render Farm

3 Boyutlu Karakter Modelleme Yapanlar

5

VR Oyun Geliştirme

Kibrit Creative Solutions

 

3D Animasyon ve Prodüksiyon Firması

Sanayi ve endüstrinin liderlerine yüksek kalitede 3D ürün görselleri ve 3 boyutlu animasyon üreten Kibrit Creative Solutions, markaların görsel iletişim materyallerini kendi bünyesinde barındırdığı "GPU tabanlı Render Farm" ile üretmektedir. Gerçek fotoğraf kalitesinde hızlı, efektif sonuçlar sağlayan GPU render farm'ımız düşük maliyet olanağı sunmaktadır.

18 Ocak 2020

Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi

Kusurlu bir üründen kaynaklanan bir yaralanma meydana geldiğinde, ürünü üreten, dağıtan veya satan şirkete karşı bir hak talebinde bulunulabilir. Bu ürünler arasında tıbbi cihazlar, ilaçlar, makineler, […]
29 Ekim 2018
Video Projeksiyon Mapping Yapan Şirketler Projeksiyon Mapping Yapan Firmalar

Projeksiyon Mapping Yapım Şirketi

29 Ekim 2018
Online Uzaktan Egitim Modeli

Markalar İçin Online Akademi Merkezi

29 Ekim 2018
Kırtasiye Sektörüne Özel E-Ticaret Site Yazılımı

Kırtasiye Sektörüne Özel E-Ticaret Site Yazılımı