Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020

V-Ray Ekran Kartı Render Motoru NVIDIA RTX Serisini Destekliyor.

GPU Render Farm ile VRAY 5'in keyfini sürün

Chaos Group Kasım 2019 tarihinde yapmış olduğu açıklama ile "Yeni çıkan V-Ray GPU render motoru NVdia RTX serisi kartlarıda desteklediğini açıkladı. Yeni özelliklerin de aktif edilmesi ile Ekran Kartı Render Hizmetlerimiz %40 daha hızlı ve efektif sonuç almaktadır. Bir çok Render Farm'ın kullandığı CPU Render Farm'a kıyasla %30 daha hızlı sonuçlar sunan Render Çifliğimizi şimdi deneyebilirisiniz. Türkiyede bir çok mimari ofisin tercih ettiği Render Çifliğimiz 7/24 uzman kadromuz ile hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim formu ile bize ulaşabilir veya Render Maliyet Hesaplama aracımızı kullanarak ortalama maliyetinizi hesaplayabilirsiniz.

Vray Render Farm Hizmeti

3D Karakter Cizim Yapan Reklam Ajanslari

Kibrit Creative Solutions

 

Sanayi ve endüstrinin liderlerine yüksek kalitede 3D ürün görselleri ve 3 boyutlu animasyon üreten Kibrit Creative Solutions, markaların görsel iletişim materyallerini kendi bünyesinde barındırdığı "GPU tabanlı Render Farm" ile üretmektedir. Gerçek fotoğraf kalitesinde hızlı, efektif sonuçlar sağlayan GPU render farm'ımız düşük maliyet olanağı sunmaktadır.

18 Ocak 2020

Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi

Kusurlu bir üründen kaynaklanan bir yaralanma meydana geldiğinde, ürünü üreten, dağıtan veya satan şirkete karşı bir hak talebinde bulunulabilir. Bu ürünler arasında tıbbi cihazlar, ilaçlar, makineler, […]
29 Ekim 2018
Video Projeksiyon Mapping Yapan Şirketler Projeksiyon Mapping Yapan Firmalar

Projeksiyon Mapping Yapım Şirketi

29 Ekim 2018
Online Uzaktan Egitim Modeli

Markalar İçin Online Akademi Merkezi

29 Ekim 2018
Kırtasiye Sektörüne Özel E-Ticaret Site Yazılımı

Kırtasiye Sektörüne Özel E-Ticaret Site Yazılımı