Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020

VR(Sanal Gerçeklik) Uygulama Yazılım Geliştirme Şirketi

Kibrit Creative ile Sanal Gerçekliği Keşfedin

Kibrit Creative Solutions Sanal gerçeklik (VR) uygulamalarını kendi iç bünyesinde uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Kibrit, Sanal gerçeklik için 3D karakter ve nesne modellemeden senaryo oluşturma ve simülasyona kadar tüm süreçler tek bir çatı altında yürütmektedir.

Sinema Kalitesinde, İnteraktif Simülasyonlar ile Sanal Gerçeklik Deneyimi

Objelerin gerçekci dokuları ile oluşturulamasından yayınlanmasına kadar her bir noktayı titizlikle değerlendiren Kibrit Creative Solutions VR(Sanal Gerçeklik) için eşsiz deneyim yaşamanıza olanak sağlar.

Kibrit geliştirmiş olduğu interaktif VR oyunlar ile markanızı müşterilerinizle etkileşim içerisinde tutarak duygusal bağ kurmanıza olanak sağlar.

Sizin için geliştirebileceğimiz VR(Sanal Gerçeklik) uygulamaları için aşağıdaki iletişim formu ile bize ulaşabilirsiniz..

Daha fazla bilgi için Ana Sayfa'mızı inceleyebilirsiniz

parallax background
Sanal Gerçeklik uygulamaları için 3D karakter modellemeden, karakterin iskelet yapısının oluşturulması ve farklı senaryolar için karaktere hareket kazandırıyoruz.
Senaryoya bağlı kalarak her bir Sanal Gerçeklik Uygulaması için özel sahneler üretiyoruz. Sanal Gerçeklik Uygulamaları için geliştirdiğimiz sahneler gerçekçi dokuya sahip olmasına özen gösteriyoruz.
Farklı dinamiklere sahip objelerin gerçekçi reaksiyonlarını bağlı kalarak inanılmaz Sanal Gerçeklik Simülasyonları üretiyoruz.
Sanal Gerçeklik için ürettiğimiz Sürrealist ve Realistik Animasyonlar ile Markanızı müşterilerinizin ilgi odağında tutuyoruz.

parallax background


Kibrit Creative Solutions

 

Sanal Gerçeklik Yapım Şirketi ve Artırılmış Gerçeklik Yapan Firmalar, Sanal Gerçeklik Firmaları


Sanayi ve endüstrinin liderlerine yüksek kalitede 3D ürün görselleri ve 3 boyutlu animasyon üreten Kibrit Creative Solutions, markaların görsel iletişim materyallerini kendi bünyesinde barındırdığı "GPU tabanlı Render Farm" ile üretmektedir. Gerçek fotoğraf kalitesinde hızlı, efektif sonuçlar sağlayan GPU render farm'ımız düşük maliyet olanağı sunmaktadır.

18 Ocak 2020

Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi

Kusurlu bir üründen kaynaklanan bir yaralanma meydana geldiğinde, ürünü üreten, dağıtan veya satan şirkete karşı bir hak talebinde bulunulabilir. Bu ürünler arasında tıbbi cihazlar, ilaçlar, makineler, […]
29 Ekim 2018
Video Projeksiyon Mapping Yapan Şirketler Projeksiyon Mapping Yapan Firmalar

Projeksiyon Mapping Yapım Şirketi

29 Ekim 2018
Online Uzaktan Egitim Modeli

Markalar İçin Online Akademi Merkezi

29 Ekim 2018
Kırtasiye Sektörüne Özel E-Ticaret Site Yazılımı

Kırtasiye Sektörüne Özel E-Ticaret Site Yazılımı