Google Reklam Şirketi Ajansı
Google Arama Motoru Optimizasyonu ve Reklam Yönetimi
11 Kasım 2022
Foldable Solar Panel Photovoltaic Solar Panel
Katlanabilir Solar Panel
29 Eylül 2023
Google Reklam Şirketi Ajansı
Google Arama Motoru Optimizasyonu ve Reklam Yönetimi
11 Kasım 2022
Foldable Solar Panel Photovoltaic Solar Panel
Katlanabilir Solar Panel
29 Eylül 2023

Profesyonel Web Tasarımı

Modern Kurumsal Web Tasarımı

Web sitenizin başarılı olmasını ve çok fazla trafik oluşturmasını istiyorsanız, mobil cihazlar için optimize etmeniz gerekir. Modern web tasarımı için mobil yanıt vermenin hayati önem taşıdığı bir sır değil. Ne de olsa, mobil teknolojiler çağında yaşıyoruz ve insanlar web sitelerine her zamankinden daha sık erişmek için akıllı telefonlarını kullanıyor.

Google'ın mobil yanıt verebilirliği önemli sıralama faktörlerinden biri olarak görmeye başlamasının nedeni budur. Bu nedenle, duyarlı siteler arama motorunda daha fazla görünürlüğe sahiptir ve dolayısıyla ziyaretçi çekme şansı daha yüksektir. Çoğu ziyaretçi mobil kullanıcı olduğundan, siteniz akıllı telefonlarda mükemmel kullanıcı deneyimi sağlamalıdır.

E-Ticaret Web Tasarımı

Bir e-ticaret sitesi, çevrimiçi olarak önemli miktarda tüketiciye ulaşmak ve satışlarınızı artırmak için mükemmel bir fırsattır. Ancak e-ticaret web tasarımı nedir ve işletmeniz için gelir sağlayacak yenilikçi bir e-ticaret web sitesini nasıl tasarlayabilirsiniz ?

Woocommerce,  Open-cart E-ticaret Web Site Kurulumu

Responsive Web Tasarımı

Duyarlı Web tasarımı, tasarım ve geliştirmenin ekran boyutuna, platforma ve yönlendirmeye dayalı olarak kullanıcının davranışına ve ortamına yanıt vermesi gerektiğini öneren yaklaşımdır. Kibrit Creative Solutions'un geliştirmiş ve tasarlamış olduğu tüm Profesyonel Web tasarımları yeni nesil cihazlarla uyumlu ve modern arayüze sahiptir.

parallax background

Web Tasarımı Arka Panel Uygulamaları

E-postalarınızınn karşı tarafa sağlıklı birşekilde erişebilmesi için sahip olduğunuz alan adınının "DMARC SPF DKIM BIMI, MTA-STS" kayıtlarının eksiksiz tamamlandığından emin olunuz

DMARC

DMARC uygulamasıyla e-posta altyapınızı kimlik avına, kimlik sahtekarlığına ve iş e-postası gizliliğinin ihlal edilmesine (BEC) karşı koruyun

Örnek :

v=DMARC1;p=quarantine;pct=100;rua=mailto:example@example.com;ri=86400;fo=1

DMARC Record'unu Cpanel'den DNS Zone Editor sayfanızı kullanarak "Add Record" ile alan adınıza eklemeyi unutmayınız.

GÖRÜNÜRLÜK

Etki alanı ekosisteminizin kontrolünü elinize alın. Gönderim kaynaklarınızı araştırın ve giden iletişimlerinizi yakından takip edin

Örnek :

v=BIMI1;l=httsp://www.example/file/logo.svg;a=
BIMI Record'unu Cpanel'den DNS Zone Editor sayfanızı kullanarak "Add Record" ile alan adınıza eklemeyi unutmayınız

KİMLİK

Herhangi bir marka kimliğine bürünme girişimini engelleyin. Müşterilerinizin, tedarikçilerinizin ve iş ortaklarınızın bir e-posta dizisinin diğer ucunda olduğunuzdan emin olmalarına izin verin.

TESLİM EDİLEBİLİRLİK

Değerli e-posta kampanyalarını bir kenara atmayın. Müşterilerinizin gelen kutularına düştüklerinden emin olun.

Profesyonel Web Tasarımı Yapan Şirketler

parallax background

Web Hosting Paketleri

Tüm barındırma paketleri şunları içerir:

Ücretsiz SSL

Tüm alan adı barındırma hizmetleri ücretsiz bir SSL sertifikası içerir. Yıllık bir barındırma planı satın alan yeni müşteriler de ücretsiz bir alan adı için kredi alacaklardır.

Kişiselleştirilmiş Email

Tüm barındırma hesapları, web sitenizi tamamlamak için özel e-posta adresleri içerir. Web sitesi ziyaretçilerinin sizinle veya işletmenizle bağlantı kurmasını kolaylaştırın.

Güvenlik ve Güvenilirlik

Barındırma planlarımız %99,9 çalışma süresi garantilidir, böylece zamanınızı önemli şeylere odaklanarak geçirebilirsiniz. Sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetmek için cPanel'i kullanın.

Ücretsiz Otoyedekleme

Otomatik yedeklemeler için ücret alan diğer barındırma sağlayıcılarının aksine, bunları size ücretsiz olarak sunuyoruz. Bu şekilde, bir şeyler ters giderse, kolayca eski bir sürüme dönebilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Data Protection Policy