Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020
Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020

VR(Sanal Gerçeklik) Uygulama Yazılım Geliştirme Şirketi

Kibrit Creative ile Sanal Gerçekliği Keşfedin

Kibrit Creative Solutions Sanal gerçeklik (VR) uygulamalarını kendi iç bünyesinde uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Kibrit, Sanal gerçeklik için 3D karakter ve nesne modellemeden senaryo oluşturma ve simülasyona kadar tüm süreçler tek bir çatı altında yürütmektedir.

Sinema Kalitesinde, İnteraktif Simülasyonlar ile Sanal Gerçeklik Deneyimi

Objelerin gerçekci dokuları ile oluşturulamasından yayınlanmasına kadar her bir noktayı titizlikle değerlendiren Kibrit Creative Solutions VR(Sanal Gerçeklik) için eşsiz deneyim yaşamanıza olanak sağlar.

Kibrit geliştirmiş olduğu interaktif VR oyunlar ile markanızı müşterilerinizle etkileşim içerisinde tutarak duygusal bağ kurmanıza olanak sağlar.

Sizin için geliştirebileceğimiz VR(Sanal Gerçeklik) uygulamaları için aşağıdaki iletişim formu ile bize ulaşabilirsiniz..

Daha fazla bilgi için Ana Sayfa'mızı inceleyebilirsiniz

parallax background
Sanal Gerçeklik uygulamaları için 3D karakter modellemeden, karakterin iskelet yapısının oluşturulması ve farklı senaryolar için karaktere hareket kazandırıyoruz.
Senaryoya bağlı kalarak her bir Sanal Gerçeklik Uygulaması için özel sahneler üretiyoruz. Sanal Gerçeklik Uygulamaları için geliştirdiğimiz sahneler gerçekçi dokuya sahip olmasına özen gösteriyoruz.
Farklı dinamiklere sahip objelerin gerçekçi reaksiyonlarını bağlı kalarak inanılmaz Sanal Gerçeklik Simülasyonları üretiyoruz.
Sanal Gerçeklik için ürettiğimiz Sürrealist ve Realistik Animasyonlar ile Markanızı müşterilerinizin ilgi odağında tutuyoruz.

+A bir Sanal Gerçeklik Deneyimi

Kibrit Creative Solution bir Sanal Gerçeklik Yazılım Şirketi olarak projenizin hayata geçirilebilmesi için gerekli olan tüm proressleri uzman ekibimizle  detayları incelendikten sonra Proejeniz için özenle çalışarak +A Sanal Gerçeklik Deneyimi üretmektedir.

Markaya Özel VR (Virtual Reality) içerik

Markanıza özel olarak hazırlanılan Sanal Gerçeklik 3D içerikleri markanızı kullanan müşterilerinize unutulmaz anlar yaşatarak, size özel değer oluşturmaktayız.

Kibrit Creative Solutions


 

Sanal Gerçeklik Yapım Şirketi, Sanal Gerçeklik Yazılım Şirketi

VR(Sanal Gerçeklik) Uygulama Yazılım Geliştirme Şirketi
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Data Protection Policy