Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020
Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020

3D Karakter Modelleme ve Animasyon Yapım Şirketi

2006 yılında kurulan Kibrit Creative Solutions ağır sanayi sektörü devlerinin Arge departmanlarına destek veren 3D Animasyon Stüdyosudur. Kurulduğu ilk günlerde Canovate Group’un geliştirmiş olduğu “Mobile Veri Merkezinin” simülasyonlarını ve 3 boyutlu animasyon/görsellerini üretmiştir. 2009 yılında CVS Steel Making’in arge departmanı ile ortak yürütülmüş Cezair Demir Çelik Fabrikasının tüm işlemlerin anlatan 3 Boyutlu kısa film üretti.

2015 yılında mavi ve beyaz yaka personelin oryantasyon, kişisel gelişim ve Türk Standartlarındaki dökümanlara bağlı kalarak uzmanlık eğitimlerini içeren 120 saatlik İş Kazalar, İş Makineleri Kullanım içeren eğitim videoları 3D Animasyon tekniği ile üretti. Yine bu eğitimleri bir portalda bir araya getirerek İnsan Kaynaklarının hızlı bir şekilde aday bireyleri eleme ve var olan kadroyu eğitme olanağı sundu.

Daha fazla bilgi için Ana Sayfa'mızı inceleyebilirsiniz
01


3D KATI MODELLEME

Plastik ambalaj alanında kullanılacak olan ürününüzün katı modellemesini yaparak imalat sürecinde destekçiniz olabiliriz.


02


3D ANİMASYON YAPIM

Ürününüzün pazarda tanıtılması için ihtiyacınız olacak 3D animasyonlar üretmekteyiz.


03


3D KARAKTER MODELLEME

Dünyanın bir çok farklı noktasından yetenekli sanatçılarla çalışarak Hikayenize uygun 3D Karakterler üretmekteyiz


04


GPU (Ekran Kartı) Tabanlı Render Farm

Dünya genelinde bir çok Reklam Ajansı ve Animasyon stüdyoları ile birlikte çalışarak, sahip olduğumuz GPU Render Farm'ı hizmetlerine sunmaktayız.05


VR Oyun Geliştirme

Kibrit Creative Solutions VR (Sanal Gerçeklik) için Senaryonun oluşturulmasından sahne tasarımına ve yayın almaya kadar bir çok işlemi tek bir çatı altında ilerletmekteyiz


Sanal Gerçeklik 3D Karakter Modelleme Yapım Şirketi

Kibrit Creative Solutions

 

Sanayi ve endüstrinin liderlerine yüksek kalitede 3D ürün görselleri ve 3 boyutlu animasyon üreten Kibrit Creative Solutions, markaların görsel iletişim materyallerini kendi bünyesinde barındırdığı "GPU tabanlı Render Farm" ile üretmektedir. Gerçek fotoğraf kalitesinde hızlı, efektif sonuçlar sağlayan GPU render farm'ımız düşük maliyet olanağı sunmaktadır.

3D Karakter Modelleme ve Animasyon Şirketi
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Data Protection Policy