Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020
Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020

3d Studio Max 2018 Çıktı

Kibrit Creative ile 3D Studio Max'in Tüm Detaylarını Keşvedin

Kibrit Creative Solutions, 2006 Yılından günümüze kadar Akışgan dinamiği için kullanmış olduğu 3D Studio Max'in tüm püf noktalarının içerdiği bir eğitim paketi ile sizlere Harika görseller üretmenize olanak sağlamaktadır..

Farklı Akışkan Dinamikleri

3D Studio Max eğitim paketimiz ile, onlarca farklı Animasyon Tekniği, Render Alma işlemi ve Modelleme tekniğini öğrenebilirsiniz

Eğitim Paketimiz Hakkında Daha fazla bilgiye aşağıdaki iletişim formu ile bize ulaşarak edinebilirsiniz

Sanal Gerçeklik uygulamaları için 3D karakter modellemeden, karakterin iskelet yapısının oluşturulması ve farklı senaryolar için karaktere hareket kazandırıyoruz.
Senaryoya bağlı kalarak her bir Sanal Gerçeklik Uygulaması için özel sahneler üretiyoruz. Sanal Gerçeklik Uygulamaları için geliştirdiğimiz sahneler gerçekçi dokuya sahip olmasına özen gösteriyoruz.
Farklı dinamiklere sahip objelerin gerçekçi reaksiyonlarını bağlı kalarak inanılmaz Sanal Gerçeklik Simülasyonları üretiyoruz.
Sanal Gerçeklik için ürettiğimiz Sürrealist ve Realistik Animasyonlar ile Markanızı müşterilerinizin ilgi odağında tutuyoruz.

parallax background


Kibrit Creative Solutions

 

Sanayi ve endüstrinin liderlerine yüksek kalitede 3D ürün görselleri ve 3 boyutlu animasyon üreten Kibrit Creative Solutions, markaların görsel iletişim materyallerini kendi bünyesinde barındırdığı "GPU tabanlı Render Farm" ile üretmektedir. Gerçek fotoğraf kalitesinde hızlı, efektif sonuçlar sağlayan GPU render farm'ımız düşük maliyet olanağı sunmaktadır.

3d Studio Max 2018 Çıktı
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Data Protection Policy