Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020
Tüketici Haklarında Yeni Gelişme – Güvensiz Üründe Tazminat Dönemi
18 Ocak 2020

Kırtasiye Sektörüne Özel E-Ticaret Site Yazılımı

Geleneksel Kırtasiye Alışverişinin Aksine!

Kibrit Creative Solutions'un geliştirmiş olduğu Kırtasiye E-ticaret Yazılımı, Kırtasiye sektörünün tüm ihtiyaçlarını barındırarak işlerini daha hızlı, kolay ve çağın gereksinimleri ile uyumlu bir şekilde tek bir paket içerisinde sunmaktadır.

Tanım

Her bir özel/devlet okulunun kendi eğitim metolojisine göre ihtiyaç listeleri de farklılık göstermektedir, Geliştirmiş olduğumuz yazılım sayesinde, eğitimi veren kurumun tüm listesini tek bir paket içerisine öğrencilerinizin erişimine sunabilmektesiniz.

Okul bazlı geliştirdiğimiz sistemimiz, her bir sınıf için farklı paket oluşturabilme özelliğine sahiptir.

Amaç :

Kırtasiye Sektörü E Ticaret Yazılımı Onlarca farklı kırtasiye ürününü tek tek farklı noktalardan tedarik etmek yerine, tek bir sepette öğrencilerimizin hızlı erişimini sağlamaktayız. Ayrıca öğrenci listeyi dijital ortamda dilediği gibi modifiye(artırma/eksiltme) yaparak kendi öğretmeninin belirtmiş olduğu listeye tek bir tık ile erişebilmektedir.

Kolay, Hızlı ve Corona'dan uzak bir çözüm sunar.

Profesyonel Web Tasarım Şirketleri, E-Ticaret Yazılım Firmaları

parallax backgroundSSL Sertifikası

Kırtasiye E-ticaret Yazılımı'nın içinde sunduğumu SSL sertifikası ile, hızlı bir şekilde banka/kredi kartı entegrasyonu sunmaktayız.

Dijital Çözüm

Tamamen dijital bir çözüm olan Kırtasiye E-ticaret Sistemi ile E-fatura entegrasyonuda kullanarak kağıt fatura israfından ve öğrencinin zayi etmiş olduğu listelerden kurtulabilirsiniz.

Sınıflara Özel Paketler

Özel/Devlet Okulunun talep etmiş olduğu kırtasiye listesini Sınıflara özel bir şekilde kategorize ederek, Öğrencinin kırtasiye alış verişinden kaybedeceği zamanı telafi etmektedir.

Fiyatlandırma

Kırtasiye E-Ticaret Yazılımının sunmuş olduğu Otomatik fiyatlandırma özelliği ile her bir listeyi tektek güncellemekle zaman kaybetmeden, Sınıfların tamamını tek bir tık ile güncelleyebilirsiniz.

Kredi Kartı Entegrasyonu

Müşterinizin talebine göre Kırtasiye E-ticaret Yazılımı kredi kartı/kapıda ödeme veya banka havalesi ile çalışabilmektedir.

Kredi kartı entegrasyonu ile farklı bankalardan farklı taksit seçeneklerine erişebilirsiniz

Sorun: IYZICO Kredi Kartı Entegrasyonunda ödeme ekranına geçildiğinde “ Fiyat Bilgisi Sıfırdan Büyük Olmalıdır ” uyarısı alıyor ve ödeme ekranına geçemiyorsanız.

Örnek-1

ÇÖZÜM : www.kibrit.com.tr | Kibrit Creative Solutions

NOT: IYZICO’nun Developer”ları çözüm üretemediler !

Kırtasiye Online Yazılım Şirketi
Tamamı Web Tabanlı Kırtasiye E-Tİcaret Sistemi örneği için demo talep edebilirsiniz
parallax backgroundZorunlu/Özel

Kırtasiye E-Ticaret Yazılımı ile Öğrencinin zorunlu satın alması gereken ürünleri belirleyebilir veya pakete özel istek ürün eklemesine tek bir tıkla sağlayabilirsiniz.

2.500 mb Alan Adı

Sınırsız bandwidth ve 2.500 mb alan adı ile yıl içerisinde ekstra bir ödemeye ihtiyaç duymadan, tüm web ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında ilerletebilirsiniz.

Güncelleme ve Veri Güvenliği

Güncelleme:Bir sonraki yıl, ilk yıl ödediğiniz rakamın %20' gibi düşük bir hizmet bedeli ile paketinizi güncel tutabilirsiniz.

Veri Güvenliği: Verileriniz 5 yıl boyunca saklanarak olası kayıpların önüne geçmekteyiz

Kolay Kullanım Lego diziliminden daha kolay hale getirdiğimiz uygulama ile en karmaşık kırtasiye listelerini bile 0 hata ile kolaylıkla siparişe dönüştürebilmeteyiz

Responsive: Bir çok yeni teknoloji ile uyumlu olan yazılımlarımız Laptop, tablet ve telefonunuzdan kolaylıkla erişilebilmektedir

Kullanılabilirlik

2- İnternet Tarayıcıları: Kullanmış olduğumuz kodlar Firefox, Internet Explorer 10 gibi bir çok tarayıcıda çalışmaktadır.

3-Mobil Uyumlu Arayüz

4- Yazılımımız markanın bir alt domain'inde barındırılabir veya ERP sistemlere entegre edilebilir.

Sonsuz Fonksiyon

Sınırları zorlayarak sonsuz fonksiyonlar üretmekteyiz.
parallax background

Kırtasiye E-Ticaret Site Yazılımını sipariş vermek için aşağıdaki iletişim formu veya telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Hata: İletişim formu bulunamadı.

Kibrit Creative Solutions

 
Kırtasiye Sektörüne Özel E-Ticaret Site Yazılımı
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Data Protection Policy